GAREDI s.r.o.

Nemocniční 53, Šumperk, tel.: 583 211 502, garedi@sumpersko.com


GAREDI s.r.o. - výstavba a rekonstrukce domů i komerčních objektů
  • výstavba a rekonstrukce domů
  • izolace proti vodě
  • stavby a rekonstrukce rodinných domů
  • zateplování a nové fasády
  • rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce domů i komerčních objektů

Kromě výstavby novostaveb rodinných domů nabízíme také jakékoliv rekonstrukce rodinných domů i komerčních objektů. Od drobných úprav až po kompletní rekonstrukce včetně demolice starého objektu, výstavby nových stěn, výměny střešního pláště, půdní vestavby či zateplení obvodového pláště domu. Veškeré stavební práce provádíme především na Šumpersku a Olomoucku, případně pak v celém Olomouckém kraji. Sídlo firmy je v Loučné nad Desnou.

Určitě je lepší, když na vaší stavbě bude pracovat jen jedna odborná firma, která si bude lépe organizovat návaznost prací a jejich harmonogram. Je tak jasně dané, kdo má za rekonstrukci odpovědnost a na stavbě tak nevznikají spory či nedorozumnění.

Rekonstrukce rodinných domů – Šumperk, Olomouc

Koupíte-li starý dům, je potřeba jej buď zbourat (a postavit nový) nebo jej opravit. Rekonstrukce má oproti bourání tu výhodu, že se můžete brzy nastěhovat a rekonstruovat postupně. Sami či s naší pomocí. Rekonstrukci ideálně začínáme střechou, ale záleží na rozsahu rekonstrukce. Někdo chce jen dokončit půdní vestavbu, jiný musí některé části domu zbourat a postavit nové stěny, další potřebuje jen nové rozvody, vyměnit okna či opravit fasádu. Poradíme vám a s rekonstrukcí vašeho rodinného domu pomůžeme. Pro představu o naší práci nahlédněte do sekce Reference.

Rekonstrukce komerčních objektů – Šumperk, Olomouc

Mezi komerční objekty patří restaurace, kanceláře, obchody a podobné stavby. Rekonstrukce může být jednoduchá nebo i velmi složitá. Rádi vám provedeme rekonstrukci na klíč. Od zhotovení konkrétního projektu a zajištění nutných povolení přes bourací práce, veškeré rozvody, až po výměny oken, montáže sádrokartonových systémů či pokládku nové podlahy. Máte-li zájem o rekonstrukci komerčního objektu, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Obratem vám zpracujeme přesný rozpočet rekonstrukce a kompletní reálné nacenění prací, kterého se budeme držet. Kontaktujte nás, přijedeme, vaši poptávku obratem naceníme, poradíme vám a domluvíme se na dalším postupu. Rádi a ochotně také zodpovíme veškeré vaše dotazy. Těšíme se na spolupráci!

Kontakt

Garedi s.r.o.

Sídlo: Loučná nad Desnou čp.75, PSČ 78811, IČ: 25892673
Spisová značka: C 24536 vedená u Krajského soudu v Ostravě Den zápisu: 31. října 2001
Jednatel: Zdeněk Jelínek, tel.: 602 766 097

Kancelář: Šumperk, Nemocniční 53, tel.: 583 211 502, e-mail: garedi@cbox.cz

Příprava výroby: Ing. Jaroslav Chaloupka, mob: 721 734 026

Stavbyvedoucí: Libor Golda, mob: 602 766 098

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies